Frytka, Fryteczka, Frycia tak nazywa się nasza zielonooka piękność, która już wkrótce traci swój dom tymczasowy, i dla której pilnie szukamy kochającego człowieka. Historia Frytki jest smutna , dlatego tak bardzo nam zależy, aby w końcu trafiła do domu, gdzie będzie mogła w spokoju przeżyć jeszcze wiele lat.

Jak wiecie od ponad dwóch lat pomagamy wrocławianom w tymczasowej opiece nad ich pupilami. Jednym z naszych podopiecznych, któremu ze względu na zły stan zdrowia właściciela, koordynowaliśmy spacery na jesień zeszłego roku był Jimmy. Niestety w Wigilię Bożego Narodzenia zdarzył się tragiczny wypadek, właściciel zmarł, a rodzina zrzekła się praw do Jimiego i jego kociej towarzyszki – 6 letniej Frytki. Robiliśmy wszystko, aby zwierzaki nie trafiły do schroniska – Jimmy trafił do naszej cudownej wolontariuszki Klaudii, której skradł serce i w niedługim czasie został przez nią adoptowany. Frytce udało nam się przez ostanie pół roku znaleźć tymczasowe schronienie, jednak dziś zegar tyka, gdyż obecny DT niestety nie może się nią dalej zajmować
Frytka to zdrowa, wysterylizowana radosna kotka, która uwielbia kontakt z człowiekiem. Chodzi za nim krok w krok i miauczeniem przypomina, że czas na zabawę i dotyk Doskonale się sprawdzi jako psi towarzysz, bo 6 lat mieszkała z psiakiem. Stosunek do innych kotów jest nieznany, ale służymy pomocą behawiorysty, który przygotuje nowy dom na poprawną socjalizację z kocim rezydentem.
Jeśli więc szukasz kociego towarzystwa aby usiąść wieczorem przy herbacie i z mruczącym futrzakiem wspólnie pooglądać telewizję lub poczytać książkę -skontaktuj się nami. Pomożemy przygotować się na proces adopcyjny, a do nowego domu Frycia dojedzie z całą wyprawką i zapasem karmy, którą lubi.
Pisz na priv lub zadzwoń 690-298-444