Gruzińska Bambi to malutka dziewczynka, która trafiła do schroniska w stanie agonalnym, gdzie wolontariusze wiele tygodni walczyli z parwowirozą.

Na szczęście się udało i teraz sunia może zacząć procedurę adopcyjną, a więc szczepienia, odrobaczenia, testy i 3 miesieczną kwarantannę. Mamy wstępnie ustalony DT we Wrocławiu od sierpnia, ale już dziś szukamy dla dziewczyny domku na stałe.
Bambi obecnie ma ok 9 mcy, przy pierwszym kontakcie nieśmiała, ale gdy zaufa – oddaje całą swoją miłość w buziakach i przytulaskach. Jest średniej wielkości psiakiem o wadze ok 13 kg. Doskonale dogaduje sie z innymi czworonogami.

Kogo więc poszukujemy?
🏠 DOMKU I CZŁOWIEKA, któremy Bambi skradnie serce i zechce zaoferować jej po wakacjach domek na zawsze.
✈️ AIR-WOLONTARIUSZA, który po okresie wakacyjnym będzie wracał z Tbilisi liniami rejsowymi LOT lub Lufthansą i może przejąć prawną opiekę podczas lotu nad psiakiem ( cała dokumentacja i koszty po naszej stronie )
❤️ DARCZYŃCÓW, którym nie jest obojętny los gruzińskich bezdomniaków, których w Gruzji szacuje sie na ok 0,5 mln , i który zechce dorzucić grosik na wpółfinansowanie adopcji, bo w ten sporób pomagamy Dog Organization Georgia · ძაღლების ორგანიზაცია საქართველო
Każdy psiak wyrwany z tamtejszej niedoli robi miejsce w schronisku kolejnemu. I chociaż to proces żmudny i długotrwały – działamy 💪
I powiemy Wam, że to naprawdę cudowny czas, kiedy możesz śledzić przygotowania do wylotu swojego psiaka, bo na bieżąco wysyłamy zdjęcia i filmiki do nowego domu adopcyjnego w trakcie procesu.

płeć: suczka

wiek: 9 m-cy

waga – 13 kg

szczepienia- tak

czipowanie- tak

kastracja- nie

stosunek do psów- pozytywny

stosunek do kotów- pozytywny

stosunek do dzieci –  nieznany


GALERIA ZDJĘĆ   ( naciśnij zdjęcie i powiększ)